Придбання високоякісної швейної машини Мінерва дозволяє створювати унікальні моделі одягу та різних текстильних виробів, що використовуються у побуті в Одесі. Сьогодні популярністю користується техніка, вироблена компанією Minerva. Вона відрізняється сучасним дизайном, доступним інтерфейсом, надійністю, зручністю керування. Завдяки прямим постачанням обладнання фірмі вдається утримувати приємні ціни на всі моделі пропонованих покупцям машинок.

Основні технічні характеристики швейних машинок "Мінерва"

Швейна техніка "Мінерва" розрахована на обробку тканин з різною фактурою, а також виконання декоративної та фестонної вишивки. За допомогою машинок можна здійснювати оверлочную строчку і потайну підшивку низу текстильних виробів. Обладнання дозволяє виконувати інші операції, необхідні при створенні виробу з тканини:

 • плавне регулювання довжини стібка та ширини рядка;
 • контроль натягу ниток і притиску робочої лапки;
 • викидання петель у напівавтоматичному режимі;
 • можливість роботи з електронною педаллю;
 • обробка матеріалу за допомогою подвійної голки.

Швейна машинка Minerva продається за доступною ціною. Всі моделі обладнання оснащуються світлодіодним підсвічуванням з достатнім рівнем яскравості. Для втягування нитки в голку існує зручний автоматичний заправник. Техніка характеризується невеликою вагою. У комплект швейної машинки входить кілька лапок, що знімаються. Виробники встановлюють тривалий гарантійний термін, протягом якого всі ремонтні роботи виконуються абсолютно безкоштовно працівниками сервісних центрів.

Переваги швейної техніки, представленої фірмою Minerva

У швейних машинках "Мінерва" ідеально поєднуються високий рівень якості та доступна вартість. Це робить продукцію компанії конкурентоспроможною на світовому товарному ринку. Придбання обладнання для пошиття текстильних виробів має багато переваг:

 • економія фінансових коштів;
 • можливість виконання великої кількості операцій;
 • привабливий дизайн;
 • багатофункціональність;
 • широкий модельний ряд;
 • ремонтоспроможність.

Швейна техніка цього виробника характеризується простотою і легкістю використання. За порівняно короткий термін вона здобула визнання широкої споживчої аудиторії. Вона часто використовується не тільки домашніми господарками, а й професійними майстрами з пошиття різних моделей одягу. Машинки, названі на честь давньогрецької богині, яка вважалася покровителькою ремесел, вирізняються витривалістю та тривалістю експлуатації. Вони мають чудові технічні характеристики та дозволяють створювати якісні текстильні вироби.

Швейні машинки Minerva чудово справляються з джинсовим матеріалом, шкірою, тонким шовком або шифоном. Вони гарантують абсолютну рівність рядків, незалежно від товщини та фактури тканини. Техніка з привабливим дизайном ідеально вписується в інтер'єр міської квартири чи будинку, не порушуючи естетичної та колірної гармонії. При покупці машинки в інтернет-магазині можна розраховувати не тільки на вигідну цінову знижку, але й на оперативну доставку обраної моделі за адресою в електронній заявці