Menu
Your Cart

Швейні машинки Toyota Одеса

23 Nov Швейні машинки Toyota Одеса
Повідомлення від minerva 0 Коментар(ів) 498 Перегляд(ів) Корисна інформація

У цієї швейної машинки човник, що коливається, і є обрізувач нитки, вона може робити 12 видів рядків і має механізм вдягання нитки. Є у моделі лапки для блискавок і потайної строчки, немає лапок для пришивання ґудзиків, атласних строчок, для штопки та лапки для петлі-автомата. Модель може виконувати 17 швейних операцій, пришивати гудзики, потужність її складає 75 Ватів разом з підсвічуванням, важить апарат 6.5 кг.

Інша машинка цього ж бренду марки Toyota ECO 34 A потужністю 70 Вт робить вже 34 види рядків та має 6 лапок. Немає тільки лапки для штопки та імітації вишивки. Немає і лапки для пришивання ґудзиків. Важливо, що у обох моделей є реверс.

Третя модель цього ж бренду Toyota SL 355 належить до оверлок та може робити 9 видів рядків. У неї одна лапка, є механізм для вдягання нитки з ниткообрізачем. Є і реверс. Потужність машинки складає до 90 Вт, апарат важить 8.1 кг.

Що таке оверлок? Це один із видів швейної машинки, призначений для обмітування зрізів тканин і обрізання її надлишків. Вони мають від 2 до 10 робочих ниток. Різновид оверлока - каверлок, призначений для обробки трикотажних виробів. Він може робити плоский шов разом зі стачующе-обметочним.

Що можна сказати про першу описану тут модель бренду Toyota? Швейна машинка Toyota ES 121 добре шиє і товсту тканину, а швидкість шиття, що плавно регулюється, дуже зручна, її можна збільшити до 700 стібків в хвилину. Лапка піднімається на висоту 8 мм, а підсвічування робочої зони дуже зручне. Випускається модель у Китаї японською фірмою. Друга описана машинка Toyota ECO 34A має висоту підйому лапки 11 мм, може шити подвійною голкою та виконувати 28 швейних операцій. Може робити й оверлочний рядок. Стежок максимальної довжини становить 4 мм. Але шити на цій машинці, скажімо, джинсову тканину проблемно. Третя модель Toyota SL 355 задовольнить усіх любителів та любительок шиття вдома. Швидкість у півтори тисячі стібків за хвилину та 8 швейних операцій цілком достатньо, щоб задовольнити запити навіть професіонала.

Залишити коментар