Menu
Your Cart

Про Мінерву

1997 рік - рік заснування нашої фірми. І нехай ми працюємо не дуже довго, але встигли зарекомендувати себе на ринку побутового та промислового обладнання. Назва "Мінерва" дуже символічна: у міфології Мінерва - ім'я давньогрецької богині Афіни, войовниці, покровительки знань, мистецтв та ремесел. MinervaБогиня Мінерва найкраще знала особливості швейного ремесла. Мінерва була зображена на першій моделі швейних машин (бренд заснований у 1871 році, коли два молодих першовідкривача створили швейну майстерню у Відні. Спочатку завод випускав 4 види машин човникового стібка. Після 100 років швейні машини дуже змінилися зовні, не зазнало змін тільки ім'я - Мінерва.

Зараз і в українського покупця з'явилася можливість познайомитись із функціональністю, простотою експлуатації та надійність у роботі машин Мінерва.

Тайванська компанія Zeng Hsing Industrial CO. LTD втілює в життя найсміливіші задуми: завдяки їм Мінерва представлена широким модельним рядом. Вас вразить сучасний дизайн швейних машин Minerva, зручний інтерфейс. Машини цієї марки легкі в управлінні, що дозволяє працювати з різними тканинами. Багато моделей Minerva мають додатковий комплект лапок, вбудований ниткодивач. Співвідношення ціни та якості, втілене у швейних машинах Minerva зробило цей бренд дуже популярним на ринку швейної техніки.

Наш сайт дає можливість познайомитися з швейними машинами фірми Minerva, вивчити інструкції з експлуатації, отримати кваліфіковану консультацію. Ми раді будемо Вам допомогти зробити вибір у придбанні швейної машини.