Menu
Your Cart

Маленькі швейні машинки

Маленька, проста та легка в управлінні. Управління машинкою за допомогою педаль ножів. Виконує 10 видів швів. Горизонтальний човник Вбудоване підсвічування робочої поверхні Кнопка заднього ходу    ..
$65.00
Машинка сучасна, легка та компактна, працює від батарейок або від мережі. Ідеально підходить для основних елементів шиття та штопки. Ви зможете пришити відірваний гудзик за лічені секунди, а вкоротити штани – за пару хвилин!  Навіть якщо ви абсолютний новачок у шитті, ви легко ..
$30.00
Механічна маленька побутова швейна машинка Mini Sew має човник, що коливається, зворотний хід, освітлення, 8 швейних операцій, петля виконується за рахунок розвороту тканини і установки дрібного зигзагу - Легко транспортується завдяки невеликим розмірам ..
$60.00
Кишенькова швейна машинка - необхідна домашня річ, яка також відмінно підходить для подорожей. Машинка може бути використана для обробки країв штор або укорочування штанів тощо. Може працювати з будь-якими тканинами Займають мало місця та має компактний розмір Проста та зручна у використанні Вага з..
$2.00
Машинка для зняття катишків. Ідеально видаляє катишки. Ручне управління. Металеві захисні грати. Прозорий контейнер для збирання катишків. Перемикач Увімк./Вимк. Джерело живлення: акумулятори 2хАА (не входять до комплекту). Машинка для стрижки катишків явище настільки нове, що більшо..
$3.00
У цій статті ми постараємося розібратися, чи варто купувати цю маленьку швейну машинку, чи це просто реклама телемагазинів. Комплектація міні швейної машинки – міні стичера. Міні швейна машинка. 4 шпульки з нитками. 2 з..
$12.00
Портативна швейна машинка Sewing Mashine (Севінг Машин, Севінг Мешин) Компактна міні швейна машинка тепер завжди буде під рукою, щоб підшити штани, штори та виконати іншу кравецьку роботу. Компактна міні швейна машинка тепер завжди буде під рукою, щоб підшити штани, ш..
$16.00
Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)