Menu
Your Cart

Швейні аксесуари

Вертикальний човник - знайомий багатьом швейними машинами старого випуску та вітчизняними моделями Подільського машинобудівного заводу "Чайка". Він і зараз використовується в недорогих моделях усіх торгових марок, його незручності – це обмеження швидкісного режиму шиття та помітна вібрація за максим..
$7.00
Schmetz 011 - подвійна голка служить для декоративного рядка, аплікації. Відстань між голками 2,0 мм, 2x80. Голки підходять для більшості побутових швейних машин, що виконують зигзагоподібну строчку. Подвійна голка виготовлена ​​із двох окремих голок, з'єднаних в одне ціле. Голка при..
$2.50
Schmetz 011b - подвійна голка для декоративної строчки, аплікації. Відстань між голками 4 мм, 2x80. Голки підходять для більшості побутових швейних машин, що виконують зигзаг-рядок. Подвійна голка складається з двох окремих голок, з'єднаних разом. Голка призначена для декоративних оз..
$2.50
Schmetz 011b - подвійна голка для декоративної строчки, аплікації. Відстань між голками 6 мм, 2x100. Голки підходять для багатьох побутових швейних машин, що виконують зигзаг-рядок. Подвійна голка складається з двох окремих голок, з'єднаних разом. Голка призначена для декоративних оз..
$3.00
Schmetz 033-голки для прошивання джинсової тканини, штучної шкіри, плівки, 5 шт. - №110. Підходять для більшості побутових швейних машин. Голки для щільного матеріалу мають гостре заточування і не гнуться, проходячи через щільну тканину. Голка підходить для джинсової тканини та будь-..
$3.00
Schmetz 035-голки для джинсових тканин, штучної шкіри, плівки, 5 шт. - №90. Підходять для більшості побутових швейних машин. Голки для щільного матеріалу гострі і не гнуться, проходячи через щільну тканину. Голка використовується для джинсової тканини, а також будь-якого іншого щільн..
$3.00
Schmetz 036 - голки для джинсових тканин, штучної шкіри, плівки, 5 шт. - №100. Підходять для більшості побутових швейних машин. Голки для щільного матеріалу гострі і не гнуться, проходячи через щільну тканину. Голка підходить для джинсової тканини та будь-якого іншого щільного волокн..
$3.00
Показано з 1 по 12 із 82 (7 сторінок)