Menu
Your Cart

Приладдя до побутових швейних машин

Обмежувальна магнітна лінійка для промислових та побутових швейних машин. Полегшує шиття по краю прямої лінії. Швидка установка та зміна положення на робочій поверхні. Цей магнітний обмежувач реалізується від 10 прим. Або у комплекті з іншим товаром...
$1.00
Для різних побутових швейних машин марок з цоколем типу, що вставляє...
$2.00
Підходить для побутових швейних машин різних марок з нерізьбовим цоколем...
$1.00
Манекен розсувний 'Prymadonna S (зміна параметрів з 42 по 48 розмір) Виготовлено у Німеччині Регульований об'єм по стегнах: 90-106 см Регульований об'єм по талії: 65-85 см Регульований об'єм по грудях: 100 – 116 см Зміню..
$140.00
У набір входять три пристрої: Одне для виготовлення отворів на тканині чи шкірі Друге - ручний прес для встановлення блоків увігнутої форми Третє – ручний прес для встановлення блочок вигнутої форми..
$25.00
Набір лапок для швейних машин у зручному пластиковому кейсі. Входить до нього 8 різних лапок, включаючи пристрій виготовлення складок. У комплектацію входять: Апарат для виготовлення складок та складок. Пристрій легко виготовляє складки та робить складання на матеріал..
$19.00
Лапки (додатковий комплект) 1. Лапка для пришивання бісеру Лапка застосовується для вшивання бісерних ниток. 2. Лапка прокладання канта та шнура Використовується для прокладання канта та шнура між двома..
$40.00
Набір лапок для побутових швейних машин підходить на багато сучасних і старішого випуску агрегатів за наявності лапкотримача (адаптера), що відстібає. При роботі на швейній машинці завжди можна полегшити та зробити більш цікавою свою роботу за допомогою лапок для різного виду операці..
$22.00
Спеціальна очищена олія для змащування деталей швівних машинок, що труться. Також можна використовувати для змащування дверних замків, петель, механічних частин електроприладів і багатьох інших елементів, що труться...
$1.20
Пластикова масляна з очищеним безбарвним маслом, ємністю 40 грам, призначене для змащення деталей, що труться, як швейних машинок так і інших механізмів...
$0.60
Пристосування для закладання складок відомі зі старих часів і відтоді майже не змінилися. Вони і в даний час дуже популярні серед любителів шиття. Хоча з першого погляду пристрій може здатися об'ємним і непростим у засто..
$10.00
Показано з 1 по 12 із 14 (2 сторінок)