Menu
Your Cart

Голка подвійна універсал 011

Голка подвійна універсал 011
Голка подвійна універсал 011
$2.50
  • Stock: Є на складі
  • Model: Schmetz011
  • Weight: 0.00

Schmetz 011 - подвійна голка служить для декоративного рядка, аплікації. Відстань між голками 2,0 мм, 2x80. Голки підходять для більшості побутових швейних машин, що виконують зигзагоподібну строчку.

Подвійні голки універсальніПодвійна голка виготовлена ​​із двох окремих голок, з'єднаних в одне ціле. Голка призначена для декоративних оздоблювальних рядків та защипів. Голки мають різні розміри (від 70 до 100) і різні класи з шиття, відстань між голками змінюється від 2мм. до 6мм. Чим більший розмір (голка товщі), тим більша відстань між голками. Номери 4,0 та 6,0 використовувати тільки для прямого рядка.

Для зручності виробник Schmetz використовує кольорове маркування колби голок для Подвійні голки універсальніпобутових машин. UNIVERSAL [стандарт] - без позначення, BALL POINT [закруглене вістря голки - для джерсі та трикотажних тканин] - без маркування, STRETCH - золотого кольору, JEANS - блакитний, MICROTEX [для мікрофази та шовку] - фіолетового відтінку, EMBROIDERY [з збільшеним вушка для вишивки] - червоний, OUILTING [для квілттингу та печвірка] - зелений, SUPER STRETCH - помаранчевий

 


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре